Ambalajlama

Çetin-Taş Ambalajlama Hizmeti

ambalaj 300x238 AmbalajlamaAmbalajlama işlemi bütünüyle profesyonellik isteyen bir işlemdir. Uzman kişiler ile yapılan ambalajlama işlemlerinde eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmemektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan elemanlar bütün eşyalarınızı tek tek elden geçirerek ambalajlamaktadır.

Koltuk vitrin ve piyano gibi büyük eşyalarınız havalı balonlu naylonlar ile muhafaza altına alınarak ambalajlama işlemi yapılır.

Elbiseleriniz özel elbise kutularında askılı sistemlerde ütüsü bile bozulmadan muhafaza edilmektedir. Kırılma ihtimali yüksek mutfak malzemeleriniz de itina ile paketlenip herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde muhafaza altına alınır.

Ayrıca mermer, kafes, akvaryum, büyük aynalarınız için özel paketleme şekillerimiz mevcuttur. Yani her türlü eşya tipine göre paketleme sistemleri mevcuttur.

Sökülmesi uzmanlık isteyen eşyalarınız da uzman marangozlarımız ile son derece güvenli bir şekilde sökülüp tekrar takılmaktadır.

Banyo ve temizlik malzemelerinizde herhangi bir dökülmeye ve akmaya sebebiyet vermeyecek şekilde sıkıca ambalajlanmaktadır.

Ayakkabı ve çantalarınız ezilmeye sebebiyet vermeden birbirlerine değmeden teker teker craft kağıtlara sarılarak paketlenmektedir.

Avize ve özel lambalarınız elektrik konusunda uzman arkadaşlarımız ile sorunsuz bir şekilde sökülüp yeni taşınacağınız evde sizin istediğiniz yere montajı yapılmaktadır.

Elektronik eşyalarınız da gayet düzenli bir şekilde ambalajlanıp güvenliği sağlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir.